Avram Corina Maria |
grefier |
Serviciul teritorial Iași |
26 mai 2023 |
Barcan Elena |
grefier |
Serviciul teritorial Timișoara |
01 aprilie 2024 |
Bârlădianu Mariana |
grefier |
Structura centrală |
31 august 2023 |
Bohuncanu Mădălina |
grefier |
Serviciul teritorial Galați |
14 iunie 2023 |
Bolog Florin |
grefier |
Serviciul teritorial Cluj |
14 iunie 2023 |
Bouțu Alina |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Iași |
24 mai 2023 |
Bunduc Maria Claudia |
grefier |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Buta Mădălina Florina |
grefier |
Serviciul teritorial Suceava |
19 mai 2023 |
Butaliu Anamaria Eugenia |
grefier |
Serviciul teritorial Ploiești |
04 aprilie 2024 |
Cazan Ionela Alina |
grefier |
Serviciul teritorial Constanța |
23 mai 2023 |
Chiriac Silvia |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Ciobanu Carmen Mihaela |
grefier |
Structura centrală |
26 mai 2023 |
Ciobanu Silvia |
grefier |
Serviciul teritorial Iași |
26 mai 2023 |
Ciobănoiu Raluca Elena |
grefier |
Structura centrală |
14 iulie 2023 |
Cliveț Josefina-Oana |
grefier |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Constantin Cristiana Maria |
grefier |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Costică Dana Elena |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Covrig Ioana |
grefier |
Structura centrală |
07 iunie 2023 |
Cucoș Gheorghe |
grefier |
Structura centrală |
13 iunie 2023 |
Curt Dienușa |
grefier |
Structura centrală |
31 mai 2023 |
Cuțăr Gina |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
26 mai 2023 |
David Emilia-Andreea |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
07 iunie 2023 |
David Teodora |
grefier |
Structura centrală |
13 iunie 2023 |
Dăogaru Ionela |
grefier-arhivar |
Structura centrală |
06 iunie 2023 |
Deac Viorela Felicia |
grefier |
Serviciul teritorial Alba Iulia |
26 mai 2023 |
Deleanu Mariana |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Diaconu Monica |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Brașov |
08 iunie 2023 |
Diacu-Ghiorgakis Ramona Lavinia |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Dinuță Natalia Alina |
grefier |
Biroul teritorial Baia Mare |
23 mai 2023 |
Dobrescu Emilia Mihaela |
grefier |
Structura centrală |
13 iunie 2023 |
Dobrică Marian |
grefier |
Structura centrală |
18 mai 2021 |
Dorin Carmen Oana |
grefier |
Structura de sprijin a EPPO |
05 iulie 2021 |
Dumitran Daniela |
grefier |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Dumitru Claudia |
grefier |
Structura centrală |
31 ianuarie 2024 |
Dumitru Gabriela |
grefier |
Serviciul teritorial Galați |
07 iunie 2023 |
Duță Adriana Maria |
grefier |
Structura de sprijin a EPPO |
31 mai 2023 |
Duță Marilena |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Ploiești |
18 mai 2023 |
Ene Ana Maria |
grefier |
Structura centrală |
03 aprilie 2024 |
Ferezan Andreea Cristina |
grefier |
Serviciul teritorial Brașov |
31 mai 2023 |
Flitan Anca Daniela |
grefier |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Floca Damian |
grefier |
Serviciul teritorial Alba Iulia |
14 iunie 2023 |
Forgaciu Lavinia Maria |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Frij Alexandra Sonia |
grefier |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Fulger Ionuț Cosmin |
grefier șef cabinet |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Gavrilă Maria Mădălina |
grefier șef cabinet |
Structura centrală |
|
Geană Ludeanu Costiana Octavia |
grefier |
Structura centrală |
09 iulie 2021 |
Gheorghiu Veronica |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Gherman Simona Marina |
grefier |
Structura centrală |
19 mai 2021 |
Girigan Sorinela |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Suceava |
25 mai 2023 |
Gîdea Denisa Gabriela |
grefier |
Structura centrală |
31 mai 2023 |
Gliga Simona Elena |
grefier |
Serviciul teritorial Tîrgu Mureș |
31 mai 2023 |
Grigore Alina Maria |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Grigorescu Nicolae Emanuel |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Grosu Mihaela |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Cluj |
26 mai 2023 |
Hanuseac Vasilica Daniela |
grefier |
Serviciul teritorial Suceava |
29 mai 2023 |
Hîrlea Gabriela Alexandra |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Hodiș Daniela Florina |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Timișoara |
09 iunie 2023 |
Iordache Danița |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Pitești |
12 iunie 2023 |
Iordan Simona Ioana |
grefier șef cabinet |
Structura centrală |
21 iunie 2023 |
Iova Dragoș Șerban |
grefier |
Serviciul teritorial Oradea |
23 mai 2023 |
Jurubiță Gabriela Alexandra |
grefier |
Serviciul teritorial Pitești |
09 iunie 2023 |
Kulcsár Enikő |
grefier |
Structura de sprijin a EPPO |
25 mai 2023 |
Macovei Bianca Daniela |
grefier |
Structura centrală |
22 mai 2023 |
Mangu Gicu-Florin |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
23 mai 2023 |
Manolache Alexandrina |
grefier |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Manolache Bogdan Liviu |
grefier |
Structura centrală |
06 iunie 2023 |
Matache Francesca Isabella |
grefier |
Serviciul teritorial Pitești |
10 mai 2023 |
Măicariu Oana Alexandra |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Mărginean Marius |
grefier |
Serviciul teritorial Tîrgu Mureș |
17 mai 2023 |
Mihai Florentina |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Mihalache Maria Alexandra |
grefier |
Structura centrală |
27 mai 2023 |
Mihu Liliana Florentina |
grefier |
Serviciul teritorial Timișoara |
09 iunie 2023 |
Minculete Maria Andreea |
grefier |
Structura centrală |
13 iunie 2023 |
Mitroi Adriana Vasilica |
grefier |
Serviciul teritorial Pitești |
09 iunie 2023 |
Modrea Alexandra |
grefier |
Serviciul teritorial Timișoara |
07 iunie 2023 |
Motrescu Bogdan Manuel |
grefier |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Munteanu Camelia |
grefier |
Structura centrală |
17 mai 2023 |
Mustață Mihaela |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Constanța |
16 mai 2023 |
Neagu Georgeta Cezarina |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
14 iunie 2023 |
Neagu Ioana Melinda |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Oradea |
31 mai 2023 |
Neagu Paula Maria |
grefier |
Structura de sprijin a EPPO |
07 iunie 2023 |
Neamțu Alecsandra |
grefier |
Structura centrală |
12 mai 2023 |
Nechita Violeta-Carmen |
grefier |
Serviciul teritorial Bacău |
18 mai 2023 |
Neculai Daniela |
grefier |
Structura centrală |
15 mai 2023 |
Nedelcu Georgiana Lăcrămioara |
grefier |
Structura centrală |
14 iunie 2023 |
Nichiti-Vasile Mioara |
grefier |
Structura centrală |
25 mai 2023 |
Niculiță Aurelian |
grefier-documentarist |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Nistor Nicoleta |
grefier |
Structura centrală |
|
Novac Luciana Laura |
grefier |
Serviciul teritorial Constanța |
12 iunie 2023 |
Olteanu Luminița |
grefier |
Structura centrală |
16 mai 2023 |
Oniceag Corneliu |
grefier |
Structura centrală |
16 mai 2023 |
Oprișan Roxana Elena |
grefier |
Structura centrală |
31 mai 2023 |
Pancu Mariana |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Bacău |
18 mai 2023 |
Pasăre Liviu Dorian |
grefier |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Pascaru Anca |
grefier |
Serviciul teritorial Galați |
14 iunie 2023 |
Păsărică Georgeta |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Pătrușcă Mihaela |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Craiova |
09 iunie 2023 |
Păunescu Andreea Mihaela |
grefier |
Structura centrală |
07 iunie 2023 |
Perțea Andreea |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Petcu Elena Cristiana |
grefier |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Petre Elena Oana |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Popa Ana Daniela |
grefier |
Structura centrală |
14 mai 2021 |
Popa Andreea Cosmina |
grefier |
Serviciul teritorial Bacău |
|
Popa Natalia Laura |
grefier |
Structura centrală |
26 mai 2023 |
Popescu Elena Carolina |
grefier |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Popescu Ina |
grefier |
Structura centrală |
17 mai 2021 |
Popescu Mariana Gabriela |
grefier șef secție |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Porembschi Floricica |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Purcaru Eugen |
grefier |
Structura centrală |
23 august 2023 |
Rădulescu Eleonora |
grefier |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Răduș Virginia |
grefier șef cabinet |
Structura centrală |
24 mai 2023 |
Reincke Ionel |
grefier |
Serviciul teritorial Constanța |
23 mai 2023 |
Rizea Elena |
grefier |
Structura centrală |
13 iunie 2023 |
Rostaș-Covalev Laurențiu Titu Cotizo |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
09 iunie 2023 |
Rotaru Alexandra |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Rotaru Dănuț |
grefier |
Structura centrală |
28 mai 2023 |
Ruxanda Maria Olivia |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Săftiuc Aurelia Cristina |
grefier |
Structura centrală |
23 martie 2023 |
Săndulescu Vali |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
06 iunie 2023 |
Scarlat Andreea Elena |
grefier |
Serviciul teritorial Brașov |
30 mai 2023 |
Sima Marilena-Irina |
grefier |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Stafie Narcisa Teodora |
grefier |
Serviciul teritorial Bacău |
23 mai 2023 |
Stăncescu Raluca Ileana |
grefier |
Serviciul teritorial Ploiești |
18 mai 2023 |
Sterioiu Elena Monica |
grefier |
Serviciul teritorial Galați |
12 iunie 2023 |
Stoica Gina |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
07 iunie 2023 |
Stoica Ionela-Nicoleta |
grefier |
Serviciul teritorial Craiova |
23 mai 2023 |
Stoicescu-Beck Johanna |
grefier |
Structura centrală |
06 iunie 2023 |
Stroe Ana Carmen |
grefier șef secție |
Structura de sprijin a EPPO |
13 iunie 2023 |
Szilagyi Luiza Daniela |
grefier |
Serviciul teritorial Craiova |
07 iunie 2023 |
Sztrava Gabriel |
grefier |
Structura centrală |
07 iunie 2023 |
Șerban Rozalia |
grefier |
Serviciul teritorial Oradea |
26 mai 2023 |
Șiko Sorina Daniela |
grefier |
Structura centrală |
26 mai 2023 |
Teioșanu Mădălina Lavinia |
grefier |
Structura centrală |
16 mai 2023 |
Tender Nicoleta Maria |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Teodorescu Nicoleta Carmen |
grefier |
Structura centrală |
06 iunie 2023 |
Teodorescu Raluca |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Tihan Petre Cătălin |
grefier |
Structura centrală |
25 mai 2023 |
Timiș Elena |
grefier |
Serviciul teritorial Cluj |
25 mai 2023 |
Tiu Ovidiu |
grefier |
Serviciul teritorial Brașov |
07 iunie 2023 |
Todea Nicolae |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Alba Iulia |
01 iunie 2023 |
Tudose Dorina |
grefier |
Serviciul teritorial Iași |
12 mai 2023 |
Turtubă Rodica |
grefier |
Structura centrală |
30 mai 2023 |
Țilea Oana Almona |
grefier |
Structura centrală |
25 mai 2023 |
Vara Mariana-Gabriela |
grefier |
Structura centrală |
08 mai 2023 |
Vasilescu Cristian |
grefier |
Structura centrală |
20 mai 2021 |
Vasiu Corina |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Tîrgu Mureș |
14 iunie 2023 |
Văduva Florentina Aurelia |
grefier |
Serviciul teritorial Craiova |
12 iunie 2023 |
Vârvoreanu Elena |
grefier |
Structura centrală |
20 iunie 2023 |
Velicu Mariana |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Vilău Dorina |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Viziteu Claudiu-Eugen |
grefier șef serviciu |
Structura centrală |
25 mai 2023 |
Vizitiu Petronela Gabriela |
grefier |
Serviciul teritorial Suceava |
17 mai 2023 |
Vlad Anuța |
grefier |
Structura centrală |
26 mai 2023 |
Vladu Georgiana Laura |
grefier |
Structura centrală |
29 mai 2023 |
Voicu Andra Victoria |
grefier |
Structura centrală |
08 iunie 2023 |
Voicu Cristina |
grefier |
Serviciul teritorial Craiova |
08 iunie 2023 |
Voicu Gina |
grefier |
Structura centrală |
15 mai 2023 |
Vrăjitoru Cristina Gabriela |
grefier |
Structura centrală |
12 iunie 2023 |
Zaharia Diana |
grefier șef serviciu |
Serviciul teritorial Galați |
07 iunie 2023 |
Zavelea Laura Andreea |
grefier |
Structura centrală |
09 aprilie 2024 |